שירותי הובלות משרד

 
 
מחפשים שירותי הובלת משרדים?
צוות המובילים של לאון הובלות לשירותכם בכל עת!

הובלה מקצועית בדגש מיוחד על זהירות
עמידה מדויקת בלוחות הזמנים
אפשרות להזמנת שירותי אריזה ופריקה שיעזרו לכם לחזור לשגרה במהירה
לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר חייגו עכשיו 3224852 - 072 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 

המומחים בהובלת משרדים

 
הצוות שלנו מיומן ומנוסה בהובלת תכולת משרד, ואמון על העברת כל הציוד, כולל רהיטים, ציוד משרדי, מוצרי חשמל, מסמכים וקלסרים, מחשבים וציוד תקשורת וכמובן גם חפצים אישיים שמונחים בעמדות של העובדים.
 

הובלת משרדים אתכם ובשבילכם

 
הובלת משרדיםאנחנו בחברת לאון הובלות יודעים, שאתם גם מתרגשים לעבור למשרד החדש, ושאתם גם רוצים לחזור כמה שיותר מהר לעבודה, כדי לא לפגוע בתהליכים ובשגרה. לכן, אנחנו מציעים לכם שירותי הובלת משרדים גמישים ביותר מבחינת שעות ההובלה, וזמינים לשירותכם בשעות מוקדמות מאוד בבוקר. התוצאה:

עוברים מוקדם


מגיעים מוקדם


מסדרים את הכל במקום


ו... חוזרים לעבוד!


אנחנו מאפשרים לכם לעשות את זה אפילו עוד יותר מהר, באמצעות הזמנת שירותי האריזה והפירוק שלנו. צוות אורזים מקצועי יגיע אליכם למשרד, יארוז את כל התכולה בזהירות ובקפדנות הראויה, ויפרוק אותה במשרד החדש בדיוק במקומות הנכונים. כך, בתוך כחצי יום עבודה, תוכלו לחזור לשגרה ולהמשיך כאילו כלום לא קרה
 

הובלה בכל סדר גודל

 
לא משנה אם ברשותכם משרד גדול או קטן, או אם יש לכם הרבה חפצים או מעט. אנחנו נותנים את מאת האחוזים בכל הובלה שאנחנו מבצעים, ודואגים שכל החפצים והתכולה שלכם יגיעו למשרד החדש בבטחה ובזמן. בנוסף, אם תצטרכו שירותי אחסון לתכולת המשרד עד שהמשרד החדש יהיה מוכן – נשמח לספק לכם את השירות, ולחסוך לכם את הצורך לחפש ספק אחר וכמובן – את הצורך לשלם יותר.

אם גם אתם רוצים ליהנות משירותי הובלה מקצועיים של תכולת המשרד שלכם, חייגו עכשיו 3224852 - 072 ונגיע כדי לתת לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.