שירותי אריזה

 
שירותי אריזה
 
אנחנו בהובלות לאון לא מציעים לכם רק שירותי הובלה של כל סוגי התכולה, אלא גם סיוע של ממש בתהליך ההעברה באמצעות שירותי אריזה. נשמח להעמיד לשירותכם את צוות האריזה המקצועי שלנו, שיסייע לכם לארוז ולפרוק את תכולת הבית בצורה מהירה ומסודרת

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת השירות חייגו 3224852 - 072

 
 

מומחים באריזה - שירות אריזה שעושה את ההבדל

 
אנחנו בהובלות לאון לא מציעים לכם שירותי הובלה של כל סוגי התכולה, אלא גם סיוע של ממש בתהליך ההעברה באמצעות שירותי אריזה. נשמח להעמיד לשירותכם את צוות האריזה המקצועי שלנו, שיסייע לכם לארוז ולפרוק את תכולת הבית בצורה מהירה ומסודרת.
 

מה אנחנו מציעים לכם?

 
שירותי אריזה של כל תכולה – לא משנה אם אתם מעבירים תכולה של בית או של דירה, הצוות המקצועי שלנו ישמח להגיע אליכם ולארוז את כל מה שצריך – החל מסכו"ם ועד מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים.

מוצרי אריזה איכותיים
– אנחנו עושים שימוש אך ורק במוצרי אריזה איכותיים, המאפשרים לנו לספק הגנה מלאה לציוד האישי, לחפצים, לבגדים, לרהיטים וכן הלאה. מוצרי האריזה האיכותיים שלנו מונעים עוגמת נפש ומבטיחים את שלמות הציוד במהלך ההעמסה או הפריקה.

סדר וארגון
– הצוות שלנו מגיע אליכם עם כל הציוד הנדרש, ואורז את כל החפצים בצורה מסודרת. על כל ארגז יהיה כתוב מה הוא מכיל ולאיזה חדר הוא שייך, כך שהמובילים ידעו בדיוק היכן להציב אותם באתר היעד. אם תרצו – הצוות שלנו יספק לכם גם שירותי פריקה מקצועיים בנכס החדש, וכך תוכלו ליהנות ממקום מסודר ומאורגן בתוך זמן קצר.

אחריות
– אל כל הובלה הכוללת שירותי אריזה (פירוק והרכבה) מתלווה אחראי שבודק שהכל מתנהל כשורה. למעשה, אפשר להשאיר לנו מפתח ואנו כבר נדאג לבצע את כל מה שצריך.
אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות שמביאים איתם שירותי האריזה המקצועיים שלנו, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להזמין את השירות. אנחנו מתחייבים לספק לכם אותו בצורה האופטימלית ובאחריות

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות חייגו עכשיו 3224852 - 072

ונשמח לעמוד לשירותכם!