פינוי רהיטים ומוצרי חשמל

 
 
עוברים דירה בקרוב? בשעה טובה ובמזל טוב!
אבל.. מה עושים עם הרהיטים הישנים ועם מוצרי החשמל?

כשלאון הובלות בסביבה – אתם לא צריכים לדאוג בכלל.

חברת לאון הובלות מספקת לא רק שירותי הובלות אלא גם את כל השירותים הנלווים, לרבות פינוי מוצרי חשמל יד 2 וכמובן – פינוי רהיטים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות חייגו עכשיו

6652313 - 050
 

לאון הובלות – קורת גג לכל השירותים

 
אם אתם מתכננים לעבור דירה, אתם צריכים לדאוג לא רק לחברת הובלה מקצועית אשר תעביר את הרהיטים ואת החפצים שלכם מהדירה הנוכחית אל זו החדשה, אלא גם לחברה שתפנה מהדירה הנוכחית את הרהיטים הישנים ואת מוצרי החשמל – אלה שאתם כבר לא צריכים כמובן.
 

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

 
  • לאון הובלות תשמח לספק לכם שירותי הובלה שכוללים את כל מה שאתם צריכים:
  • הובלת דירות – הובלה בטוחה ומקצועית של כל הרהיטים והחפצים שאתם רוצים שיעברו אתכם לדירה החדשה.
  • זהירות ודיוק – המובילים שלנו אמונים על הובלת החפצים שלכם בצורה מקצועית וזהירה, כדי שיגיעו בדיוק באותו מצב שבו היו עוד לפני שיצאו מהדירה.
  • ביטוח מלא – חברתנו מספקת ביטוח מלא על התכולה, על מנת שבכל מקרה של נזק, אם ייגרם במהלך ההובלה – תקבלו פיצוי הולם, בדיוק כמו שמגיע לכם.
  • פינוי רהיטים – כשעוברים דירה תמיד יש רהיטים ישנים שלא רוצים להעביר לבית החדש. למרות זאת, אי אפשר להשאיר אותם בדיקה הנוכחית, כי אי אפשר למסור אותם לדיירים החדשים (אלא אם ביקשו זאת בצורה מפורשת, כמובן). במקום לשבור את הראש ולהתחיל לחפש מי יפנה לכם את הרהיטים מהדירה, כשאתם בוחרים בחרת לאון הובלות כחברה שתבצע עבורכם את ההעברה, אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו נעשה עבורכם יופי של עבודה. אנו דואגים לפנות את הרהיטים שאתם כבר לא צריכים ודואגים שהם יגיעו או לאנשים שצריכים אותם או אל אתרי הפינוי המורשים.
  • פינוי מוצרי חשמל – הרבה פעמים כשעוברים דירה יש גם מוצרי חשמל שלא מעוניינים להעביר אל הדירה החדשה, בין אם הם כבר לא תקינים ובין אם כי לכבוד המעבר קניתם חדשים. גם במקרה הזה נשמח לפנות את מוצרי החשמל עבורכם, ולהביא אותם או לאנשים שצריכים אותם או לאתרי הפינוי המורשים.
 

הובלה בכל סדר גודל

 
אז אם אתם מחפשים שירותי הובלה שהם הרבה יותר משירותי הובלה ושיאפשרו לכם לעבור דירה בראש שקט - חברת לאון הובלות היא חברת ההובלות שאתם צריכים באמת.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי הובלה, פינוי רהיטים ופינוי מוצרי חשמל יד 2 – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.