טיפים לבחירת מחסן לאחסון בטוח

 
 
המחסן הוא פתרון מצוין למי שמתכנן נסיעה ארוכה לחו"ל, רילוקיישן למדינה זרה או שיפוץ ארוך טווח.
המחסן הוא גם אופציה זמינה בעת מעבר לדירה חדשה והמתנה למפתח מצד קבלן.

עיכוב בפרויקט בנייה עשוי לחייב את בעלי הבית לאחסן את הציוד העומד לרשותם בתוך מחסן ייעודי. יחד עם זאת, השאלה היא כיצד בוחרים מחסנים ועל מה חשוב לשים דגש.
הנקודה החשובה ביותר שכדאי לבדוק היא רמת ההתאמה בין אופי המחסן לבין תכולת הדירה.

לא כל המחסנים מציעים שירות דומה. יש מחסנים המיועדים לאחסון מוצרי מזון ומוצרים תעשייתיים, לעומת מחסנים בהם ניתן לאחסן רהיטים, ארגזים, קרטונים ובגדים.
רק מחסנים מהסוג השני הם אלו שרלוונטיים עבור לקוחות פרטיים ובעלי דירות.


 

יש עוד כמה נקודות חשובות שכדאי לבדוק

 
א. גודל – עלות האחסנה נקבעת לפי גודל המחסן וכמות הציוד. השאיפה מבחינת בעלי בתים ודירות היא למצוא את הגודל האופטימאלי. כדאי להגיע למחסן ולראות מקרוב את המידות על מנת להימנע מהוצאות מיותרות.

ב. תחזוקה והדברה
– חברה המציעה שירותי אחסון אחראית על פעולות תחזוקה והדברה. עליה לדאוג לניקיון קבוע של המחסן, להדביר אותו מפני מזיקים ולשמור על אוורור. תכולת דירה אמורה להישמר בתנאים אידיאליים כדי לא לסבול מבלאי, שחיקה וריקבון.

ג. אבטחה
– יש לבדוק האם האחסנה כוללת שירותי שמירה מסביב לשעון. שמירה ואבטחה הם חלק בלתי נפרד מהתנאים במחסנים המיועדים לאחסון תכולת דירה. התכולה היא בעלת ערך כלכלי וסנטימנטלי והיא דורשת ביטוח נגד נזקים וגניבה.

לסיכום, מחסנים לאחסון תכולת דירה יכולים להתאים לבעלי בתים במגוון סיטואציות. לאחר ביצוע הבדיקות אפשר להשוות בין מחסנים גם על פי מחיר והמלצות.

 

צור איתנו קשר לייעוץ

 
  • כל שנותר זה לאחל לכם דרך צלחה בדרככם למחסן לאחסון. כפי שאתם יודעים אחסון ציוד דורש מיומנות ומקצועיות. לא כל ציוד ניתן להובלה ואחסנה, ולעתים יש לתכנן עבור כל אלמנט באופן פרטני.
  • אנו פה בשבילכם. התקשרו עוד היום לטלפון 072-3224852 וקבלו הובלה מקצועית לאחסון הפסנתר ויתר הציוד שלכם.