כך תארזו את הציוד שלכם לקראת אחסון

 
 
אריזה לקראת אחסון אינה דומה לאריזה המתבצעת לפני הובלה. ראשית, אחסון הוא לטווח ארוך ולכן האריזה צריכה להיות בהתאם.
אין מקום להתפשר על עובי הקרטונים או הארגזים וחשוב לוודא שלא ייגרמו נזקים מצטברים לציוד האישי.
שנית, מחסן לאחסון תכולת דירה צריך להיות נגיש. האחסון אמור להתחשב בצרכים בלתי צפויים המחייבים הכנסת ציוד נוסף, הוצאת פריטים מסוימים וכן הלאה.
הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לארוז את הציוד לקראת אחסון לתקופה קצרה, בינונית או ארוכה:

א. סמנו היטב את הארגזים והקרטונים
– אם תסמנו מראש את הארגזים והקרטונים תוכלו לחסוך זמן במידה ותצטרכו להוציא חלק מהציוד. זו אופציה שכיחה בעיקר בקרב מי שמאחסן את התכולה במהלך שיפוץ או המתנה לדירה חדשה.

ב. הגנו היטב על מכשירי החשמל
– מעבר דירה לא דורש מכם מאמץ מיוחד לגבי אריזת מכשירי החשמל. לעומת זאת, באחסון לטווח ארוך תצטרכו להגן עליהם מהמסד ועד הטפחות. הגנה כזו באה לידי ביטוי במניעת הצטברות אבק או לכלוך, בשימוש בניילון, בפירוק רכיבים רגישים או קטנים וכן הלאה.

ג. בדקו היטב איזה ציוד אתם צריכים בהישג יד
– תכולת הדירה כוללת הרבה ציוד שאתם סביר להניח צריכים בהישג יד. אל תתעצלו ובדקו היטב היכן נמצא הציוד הזה. ארזו אותו בנפרד ושקלו האם להכניס אותו למחסן מלכתחילה.
 

בחירת מחסן לאחסון תכולת דירה

 
כל הטיפים לאריזה יכולים להיות יעילים רק אם משקיעים גם בבחירת המחסן. ודאו שהארגזים, הקרטונים ומכשירי החשמל שארזתם מסודרים היטב בתוך המחסן. שיקולים אלו הם לא חלק מאריזת ציוד לקראת הובלה והם ייחודיים לאריזה לקראת אחסנה. בדקו האם למחסן יש פתחי אוורור, אל תוותרו על תנאי אחסון אידיאליים ותוכלו להשאיר את התכולה במחסן ללא דאגה.
 

צור איתנו קשר לייעוץ

 
אנו פה בשבילכם. התקשרו עוד היום לטלפון 072-3224852 וקבלו הובלה מקצועית לאחסון הפסנתר ויתר הציוד שלכם.