טיפים לאריזה נכונה לקראת הובלה

 
לאון – שירותי אריזה ללקוחות עסקיים ופרטיים
 
אם אתם עומדים לקראת מעבר לדירה חדשה, יש לא מעט שירותים שאתם מזקקים להם – כולל בין השאר שירותי הובלה או שירותי אחסון דירה. אולם לפני הכל, כדאי לזכור שיש דבר שתמיד ידרוש מכם את מלוא תשומת הלב, והכוונה היא כמובן לאריזת הדירה שלכם. בין אם ההובלה היא לדירה החדשה, ובין אם אתם נזקקים לשירות של אחסון דירה, האריזה תמיד חייבת להתבצע במספר שלבים, וחשוב שתוכלו לעבור שלב זה בשלום. אז איך אורזים בקלות ובמהירות?

 
 

 

כמה טיפים לאריזה פשוטה

 

● נהלו רשימה - מתחילים קודם כל ברשימה - ברשימה תציינו איזה חדר כבר ארוז, מה הוא כולל, האם יש פריטים שחשוב לשים לב אליהם בעת האריזה, וכיו"ב. תתפלאו לגלות איך רשימה קטנה ופשוטה תוכל להפוך את התהליך של האריזה לפשוט ונוח פי כמה!

● אריזת דברים שבירים - אם אתם אורזים חפצים שבירים לקראת הובלה או אחסון דירה, חשוב מאד לעטוף אותם בצורה נכונה. אל תעמיסו יותר מידי פריטים שבירים בארגז אחד! כמו כן, דאגו להפרדה מתאימה בין פריט ופריט - רצוי מאד עם נייר בועות שנחשב לחומר המוצלח ביותר להגנה. אפשר גם להוסיף קלקר ו/או נייר עיתון לעיטוף איכותי יותר.

● רישום - חשוב וקריטי שעל כל ארגז יהיה רשום היטב מאיזה חדר הוא נלקח ולאיזה חדר הוא יהיה מיועד בעתיד. דאגו לרשום את המידע על הארגז מכל צד! אחרי הכל, אתם לא יודעים מאיזה צד ירימו או יפרקו את הארגז. הדבר יאפשר שהתהליך כולו יהיה נוח יותר.
 

ועכשיו מזמינים הובלה עם לאון!

 
אם אתם עומדים לקראת מעבר לדירה חדשה, זקוקים לשירותי אחסון דירה ואף אם אתם זקוקים לסיוע בתהליך האריזה - אתם מוזמנים לפנות לחברת לאון הובלות, אחסון ותכולת דירות. אנחנו מספקים שירות איכותי ומקצועי ברמה גבוהה לכל דורש. צרו קשר והשאירו את פרטיכם באתר, ונחזור אליכם עם הצעה מתאימה.