מחפשים שירות הובלות דירה?

 
 
!צוות המובילים של הובלות ואחסון לאון כאן לשירותכם
 • הובלה בכל סדר גודל ובתיאום מראש
 • עמידה מדויקת בלוח זמנים
 • העברת הציוד באופן בטוח ועם קשירה חזקה
 • התאמת אריזות עבור סוג הציוד, הרהיטים והחפצים
 • ביטוח תכולה בגובה של 105,000 ש"ח
 • אפשרות להזמנת שירותי אריזה, פריקה או הרכבת רהיטים בבית הלקוח

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר להובלת דירה חייגו עכשיו 3224852 - 072

הדור הבא של שירותי הובלת דירה כבר כאן: הובלה על ידי צוות מנוסה ואדיב, מתן דגש חזק על בטיחות התכולה ואפשרות לקבלת כל השירותים שיהפכו עבורכם את העברת הדירה לכמה שיותר קלה.

   

  הובלת דירה בראש שקט

   
   
  הובלות דירהכשאתם מזמינים הובלה מאתנו, אתם יכולים להיות רגועים לגמרי. אנחנו דואגים לספק לכם ארגזים וחומרי אריזה, מספקים לכם טיפים לאריזת חפצים רגישים ודואגים להציב את התכולה שלכם במשאית בצורה הבטוחה ביותר, כדי להפחית עד למינימום את הסיכוי לנזק.
  בכל מקרה, כדי שבאמת תוכלו לישון בשקט, אנחנו מספקים לכם ביטוח תכולה בגובה של עד 105,000 ₪, ומחויבים למתן שירות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית.

   
   

  שירותים משלימים

   
  אם אתם מחפשים גם שירותים משלימים לשירותי הובלת הדירה, אתם לא צריכים ללכת רחוק. אנחנו מספקים גם שירותי אחסון ברמה גבוהה, שיאפשרו לכם להיות בטוחים שהציוד שלכם בידיים טובות. המחסנים שלנו מאובטחים הן על ידי מערכת מצלמות והן על ידי מאבטח שנמצא כל הזמן מחוץ למבנה, והציוד שלכם מבוטח למשך כל תקופת האחסנה.

  בנוסף, כדאי לדעת, שמכיוון שהמובילים שלנו נמצאים רוב היום בדרכים, אנחנו מספקים גם שירותי הובלות קטנות "על הדרך". אז אם יש לכם רק ארגז אחד, ארון, או פסנתר להעביר, ואם אנחנו בסביבה – נשמח להוביל אותם עבורכם באהבה.

  .לקבלת מידע נוסף ולתיאום פגישת ייעוץ חייגו עכשיו 3224852 - 072 ונשמח להגיע אליכם