הובלות ברחובות

 
 
הגיע הזמן לעבור דירה או להעביר את המשרד, עסק או כל דבר אחר למקום חדש ואתה זקוק למוביל? אתה צריך מוביל שיודע את העבודה, מוביל שאפשר לסמוך עליו שיארוז ויוביל את הכבודה שלך ויפרוק אותה בבטחה במקומה החדש. אם אתם זקוקים לשירותי הובלות ברחובות ובאזור המרכז והדרום, אנו ממליצים לך לקרוא כיצד אנחנו יכולים לעזור לך. אנחנו פרוסים ונמצאים בתנועה בכל הארץ.


מובילים לך לעסק – העסק גדל ועובר כתובת ברחובות? אנו מספקים מגוון הובלות ברחובות – גם במסגרת העברת דירות פרטית וגם במסגרת העברות משרדים ועסקים. משרד, עסק, מכונות וציוד, הובלת ארכיב, אנחנו נמצאים פה בשבילך. יש לנו ניסיון רב בהובלת ציוד למשרד ולעסק, אנו מבצעים אריזה מקצועית לפריטים ורישום בכדי שנוכל לפרוק את הפריטים בדיוק לאן שצריך.
הובלת פריטים על הדרך – אתה עובר לדירה חדשה או עובר לחו"ל וצריך לאפסן אצלנו את הציוד שלך לטווח ארוך. נשמח לעצור ולהעמיס "על הדרך" עוד ציוד שברשותך. לדוגמא: אם היעד הינו חולון ויש פריט נוסף ברחובות, משאית ההובלה עושה סיבוב במיוחד בשבילך.

 

הובלות ברחובות - שלושה מדדים להצלחה:

 
הובלות ברחובותאריזה יעילה – יש לארוז כהלכה, לבצע רישום על כל ארגז ולהכין רשימת מלאי מקבילה. כוסות, צלחות וסכו"ם זה ביחד. לעומת זאת בגדים ונעליים שייכים לקבוצת ארגזים חדשה. כל קבוצה ממוענת לחדר המתאים. דבר שני שכדאי להכיר הם פריטים הסובלים חבטות ואלה הזקוקים לאריזה מרופדת, כמו אהיל זכוכית, וכן אלה שאסור להפוך כמו בר מים.

הובלה בטוחה – יש לצמצם ולפרק פריטים בעלי נפח כמו רהיטים. אנחנו מבצעים פירוק והרכבת רהיטים לכל הובלה – קטנה או מסיבית, אם זה הובלות ברחובות / ראשון לציון וכל מקום אחר. מיותר לציין שיש לשמור על כל הפריטים כולל ברגים, ולסמן אותם בכדי להרכיב אותם ביעילות ובלי טעויות. זכרו! הרכבה לא נכונה פוגעת בתפקוד הרהיט כגון פתיחה וסגירת דלתות ועיוותים.

פריקה מאורגנת – פריקה נכונה נעשית לאזור שאליו מיועד הציוד, הציוד יונח כהלכה ולפי סדר הארגון. לדוגמא: בגדים בצד אחד של החדר ובצד השני להעמיד את כל חלקי ארון הקיר. פריטים רבים נדרשים לזהירות מופלגת ולהתקנה מתאימה. התקנת מקרר דורשת יחס מיוחד כולל הובלתו מבלי להשכיב אותו. כשאתה צריך להוביל סביר להניח שאתה נמצא בטווח אזור השרות שלנו - הובלות ברחובות ואזור המרכז ולכל חלקי הארץ.
 

פנו אלינו לייעוץ חינם

 
אנו כאן בשבילכם, התקשרו אלינו לטלפון 050-6652313 ותוכלו לקבל מידע נוסף כיצד נוכל להועיל לכם בדרך למקום החדש. השאירו פרטים באתר והצטרפו לחוג הלקוחות הרחב שלנו בכל הארץ.