הובלות בראשון לציון

 
 
מדן ועד אילת, בכל מקום שבו אתה רוצה להוביל אנחנו בשבילך - בטוח, מוגן, מבוטח ובמקום הנכון זה מונח. לבית החדש, למשרד ולעסק, יש לנו את כל מה שנחוץ לך בשביל שהחפצים שלך יגיעו למחוז חפצם. אם אתם מחפשים הובלות בראשון לציון ואזור המרכז או שאתם זקוקים להובלה נקודתית של ציוד רגיש כמו פסנתר למשל, תשמח לדעת שהמובילים המנוסים שלנו יכולים לספק עבורך את המענה הרצוי.

הובלות דורשות יכולת ופריסה ארצית, הובלה מקצועית זה היכולת להעניק לך ערך מוסף קודם כל מבחינת אמינות ומקצועיות , וכמובן לספק לך מענה לצרכים משלימים כמו אחסון ארוך טווח. זה הזמן לשרות מקצועי שנותן לך את מה שמגיע לך ובזמן!

 

הובלות בראשון לציון - מכל מקום לכל מקום

 
הובלות בראשון לציוןהמובילים שלנו נעים בכל הארץ, אין מקום רחוק מידי עבורנו. אנחנו מנוסים בכל סוגי ההובלה ונעביר לך את הכבודה בבטחה ליעד החדש או לאחסון ארוך טווח.

חזרת מחו"ל?
ברוך הבא! מעבירים לך את הכל מאחסון ארוך טווח, ליעד החדש. הובלה בראשון לציון, לאשדוד או לכל מקום אחר, עם צוות המובילים שלנו בקלי קלות, שכח מג'ט לג, הכאב ראש עלינו כאילו שלא נסעת מעולם.

העסק עובר למתחם חדש?
ציוד משרדי, מכונות, כלים וארכיון, מתקפלים יפה יפה ומתמקמים במקום החדש. כל דבר ארוז כהלכה, עם ריפוד כשנדרש, או סימון שביר. הכל רשום ומנוהל על ידך ויגיע בבטחה למקומו הטבעי.

נזכרת שצריך לאסוף בדרך מיקסר? אל תיבהל, שירות ההובלה יעבור "על הדרך" ויעמיס כל מה שצריך בתוספת מחיר סמלית.

הכל ארוז?
אריזה היא אומנות הארגון במיטבה. סימון כל ארגז ושיוכו לחדר, רשימת מלאי וכן סימונים מיוחדים ל"שביר" וחיצי "לא להפוך" מאירים עיניים לארגזים המועדים לפורענות.

ריהוט כבר פירקתם?
אין צורך! הצוות המקצועי שלנו כבר יפרק, יארוז, יסמן וירכיב במקומם את כל החלקים ואף בורג מיותם לא יישאר...

 

פנו אלינו לייעוץ חינם

 
הובלות בראשון לציון וביתר חלקי הארץ מתבצעים אצלנו באופן מקצועי ויעיל בכל ימות השנה. התקשרו לטלפון 050-6652313 ואנו בדרך אליכם. והמחיר? הולם ונוח לכל כיס.. עם שירות ללא פשרות, בכל רחבי הארץ. השאירו פרטים ואנחנו בדרך אליכם!
 
 
 
ראשון לציון
 
 
 
הובלות בראשון לציון