הובלות באשדוד

 
 
הובלת תכולת דירה או משרד מצריכה מיומנות, צוות מקצועי וכמובן גם ציוד מתאים שיאפשר לבצע את ההובלה באופן הבטוח והזהיר ביותר. אם אתם מתגוררים באשדוד או סביבתה ומתכננים לעבור לדירה חדשה בקרוב, אתם ודאי זקוקים לשירותי הובלה.
לאון, חברת הובלות באשדוד, אשקלון והסביבה, מציעה ללקוחותיה שירותי הובלות ברמה גבוהה תוך התאמה מלאה לכל צורך. צוות העובדים בחברה מקצועי במיוחד והם ישמחו לבצע עבורכם הובלה.
 

הובלה לכל מטרה

 
הובלות באשדודשירותי הובלות באשדוד ללקוחות פרטיים, עסקיים ולמוסדות שונים - בין אם אתם לקוחות פרטיים הזקוקים לשירותי הובלה של דירות, ובין אם אתם לקוחות עסקיים המעוניינים להוביל את המשרד שלכם אל משכנו החדש, בחברת ההובלות לאון ישמחו לעמוד לשירותכם. החברה מספקת מענה מהיר ויעיל, על מנת לסייע לכם לשוב לשגרה כמה שיותר מהר, ללא דאגות מיותרות.

שירותים נלווים בהתאם לצורך - לצד שירותי ההובלה, מציעה החברה שירותי אריזה ואחסון. צוות החברה יגיע אל הבית או המשרד, וידאג לארוז את כל הציוד שלכם, כך שישרוד את הנסיעה בשלום וכל החפצים יגיעו ליעדם שלמים ותקינים. במקביל, תוכלו לבחור גם בשירותי אחסון תכולה וציוד במחסני החברה - מחסנים נקיים, מרווחים ובטוחים.

קביעת מועד ההובלה לפי דרישותיו וצרכיו של הלקוח - מועד ההובלה ייקבע בהתאם לדרישות ולצרכים שלכם. בחברת לאון יודעים עד כמה זה מסובך לעבור דירה או משרד וחשוב מכך, מבינים שיש לבצע זאת במהירות ביעילות. נציגי החברה יתאמו מולכם מועד מתאים שבו תתבצע ההובלה, כבר בשיחת הטלפון הראשונה.

שימוש באמצעים מתקדמים ובטוחים כדי להוביל את התכולה בשלום אל יעדה - אתם יכולים לישון בראש שקט! לחברת לאון ישנו ציוד מתקדם ואיכותי, בעזרתו מתבצעת ההובלה. בין אם מדובר ברהיטים כבדים או גדולים, או בפריטים עדינים ושבירים, הצוות המקצועי של חברת לאון יבצע את כל תהליך האריזה וההובלה באופן הבטוח ביותר. אנשי הצוות יעשו כל שביכולתם כדי להוביל את התכולה ללא שריטות וללא פגיעות. ביטוח תכולה כחלק משירותי ההובלה - החברה מציעה ביטוח תכולה מלא בגובה של עד 105,000 ₪. כל זאת, כדי לאפשר לכל לקוח ולקוחה לדעת בוודאות שיש על מי לסמוך.
 
 

אזורי שירות ההובלות באשדוד

 
 
  • אזור התעשייה
  • הסיטי
  • גבעת יונה
  • אזור המרינה
  • רובע א'
  • נמל אשדוד
  • ועוד
 
 
 
הובלות באשדוד
 
 
 
 
 

שירותי הובלה בטוחים, אמינים ומקצועיים

 
מחפשים שירותי הובלות באשדוד? פנו אלינו, לטלפון שמספרו 050-6652313 על מנת שנוכל לספק לכם את השירות המתאים.