אחסנה לטווח ארוך

 
 
אחסנה לטווח ארוךהפריטים היקרים לנו דורשים יחס מיוחד ובצדק.
יש להם עבר, לרוב הם יהיו שווים כסף רב אך בעיקר יהיה להם ערך מנטלי רגשי גדול עבורנו.
אם גם לכם חשוב לשמור על הפריטים היקרים שלכם ואתם זקוקים לשירותי אחסנה לטווח ארוך – הגעתם למקום הנכון.

אנחנו יודעים שכל מה שאתם רוצים זה להיות בטוחים שתקבלו בחזרה את הדברים שלכם בדיוק כפי שהפקדתם אותם.

אנחנו מספקים את הפתרון שמתאים לכם – אחסון זמין, מוגן ובטוח לטווח ארוך, באחריות!
אז אם אתה...

נוסע לחו"ל – נסיעה טובה, דרך צלחה ותחזור במהרה. הציוד שלך פה מסודר וארוז בדיוק כפי שהשארת אותו.

עובר דירה – הדירה עוד לא מוכנה ובינתיים ישנים אצל ההורים. קח את הזמן וכשהכול יהיה מוכן, אל תשכח להשלים חסרים בפריטי היד השנייה שברשותנו.

מעוניין לאחסן חפצים אישיים – הבוידם נסתם ואין מקום לאורגן. אפשר לאחסן כל דבר שעולה בדעתך, חבל שיתפוס לך סתם מקום.

מחפש מחסן לעסק – הארכיב עולה על גדותיו, ציוד יקר שצריך להישמר, עודפי סחורה וכל דבר שאין באפשרותך להחזיק קרוב, אצלנו תחזיק אותו טוב.

 

אחסנה לטווח ארוך – פתרון אידיאלי לצרכים שלך

 
הציוד שלך נגיש - המחסנים שלנו ממוקמים בבאר שבע ואשדוד ונבחרו כמתאימים ביותר לשמירה על הציוד שלך, הן בשל שיקולי מזג אויר וקירבה אליך.

החפצים שלך שמורים – מבנה הבטון ממנו עשוי המחסן, מגן על הרכוש שלך מפני פגעי מזג האוויר, חום, קור, לחות ורטיבות, בדיוק כמו בבית. מפגעים ומזיקים כמו מכרסמים ועש ניתנים לפיקוח והדברה יעילה כשהמבנה באמת אטום ומוצק. המקום נקי ומסודר כמו שאתה אוהב.

הרכוש שלך מאובטח – צוות אבטחה חמוש, מקיים נוהל שמירה קפדני של סריקות בכל שעות היממה. מוקד אבטחה נמצא בקשב מסביב לשעון לכל התראה ממתחם האחסון. המוקד קשוב למערך מצלמות אבטחה משוכללות גלויות וסמויות, המתעדות את פנים וחוץ המבנה ביום בלילה ובכל מזג אויר. למערך זה נוספים גלאים שונים, גלויים וסמויים, כגון גלאי נפח ועשן ממוקמים במקום.

הכל מבוטח – למחסנים שלנו כיסוי ביטוחי מלא - ביטוח תכולה וביטוחים נוספים כנדרש. המחסנים עומדים בכל דרישות חברות הביטוח להגנה בפני פריצה, אסונות טבע ואש.יש לנו כל מה שצריך בכדי שהפריטים, הציוד והחפצים האישיים או העסקיים שלך, ישמרו בשלמותם בשבילך, בדיוק כפי שהופקדו.


 

צור איתנו קשר לייעוץ

 
אם אתם זקוקים לאחסון רהיטים או חפצים אישיים, לתקופה קצרה או ארוכה.
אם אתם רוצים להיות בטוחים שתקבלו את רכושכם בחזרה, בדיוק כפי שהותרתם אותו, צרו עמנו קשר בטלפון 050-6652313 או השאירו פרטים באתר. אנו נשוב אליכם בהקדם. אחסן את הרכוש אצל הטובים ביותר למען השקט הנפשי שלך אצל לאון הובלות ואחסון