אחסון תכולת דירה

 
 

שירותי אחסון של תכולות שונות בחברת לאון הובלות!

 
חברת לאון הובלות, אחסון ותכולת דירות, שמחה להציע לכם את שירותי האחסון המתקדמים שלה. אצלנו תוכלו לקבל שירותי אחסון מכל סוג שהם, לסוגי תכולה שונים. בין השאר, בחברת לאון הובלות תוכלו למצוא שירותי אחסון תכולה מהסוגים הבאים:

● אחסון תכולה לדירה – במחסנים שלנו תוכלו לאחסן את כל הציוד של הדירה שלכם, לכל טווח שהוא, לדירות גדולות וקטנות כאחד.

● אחסון לטווח ארוך - עוברים לחו"ל לתקופה ארוכה? זקוקים לפתרון אחסון לטווח הארוך? חברת לאון הובלות מספקת לכם שירותי אחסון תכולה גם לטווח הארוך, לכמה זמן שאתם צריכים. אתם יכולים להיות רגועים - הכל שמור אצלנו!

● אחסון לציוד - ניתן לאחסן במחסנים שלנו ציוד מכל סוג שהוא – כולל גם ציוד אלקטרוני עבור משרדים ועסקים שונים.

● אחסון רהיטים - במידה ואתם זקוקים לפתרון של אחסון רהיטים מכל סוג שהם ובכל כמות שהיא - הפתרון שלכם הוא אצלנו, כשבמחסנים שלנו יש את התנאים האידאליים לשמירה על הריהוט.

 

למה לבחור דווקא בנו?

 
אחסון תכולת דירה
● איכות - המחסנים שלנו כולם מורכבים מבטון - חומר מבודד מעולה, שדואג שהפריטים שלכם יישמרו תמיד בטמפרטורה אחידה, עם אחוזי לחות קבועים, מבלי שהם יכולים להיפגע.


● אבטחה - אצלנו בחברה אנו מקפידים על אבטחה משמעותית מאד - מערכות אבטחה מתקדמות כולל גם שמירה אנושית על המחסנים בכל שעות היממה, כדי שהציוד שלכם תמיד יהיה מוגן.


● ביטוח - את הפריטים ניתן לבטח דרך חברת הביטוח שלנו, או דרך חברת ביטוח אחרת לבחירתכם.


● ניסיון ואחריות - הניסיון הרב של החברה מעיד על חוסנה ועל האיכותי שלה. אנו מספקים שירות אישי לכל הלקוחות שלנו, וגישה מלאה למחסנים שלנו.
 
אתם מוזמנים לפנות לחברה שלנו לאורך כל ימות השבוע למעט שבת, או ליצור אתנו קשר דרך האתר, או דרך הטלפון 050-6652313 ואנו נספק לכם את השירות הטוב ביותר של אחסון תכולה מכל סוג שהוא!