אחסון רהיטים אם אתה בעל עסק שיש ברשותו ציוד רב או שאתה אדם פרטי המחפש מקום לאחסן את חפציו לקראת מעבר דירה או כפתרון לטווח ארוך - לנו יש את הפתרון עבורך.

כשאתה מותיר את החפצים היקרים לך מכל בידי אדם אחר, אתה רוצה להיות סמוך ובטוח כי עשית את הבחירה הנכונה!

אתה רוצה לדעת שאת הרהיטים, הארגזים ושאר הפריטים, תקבל חזרה באותה צורה בדיוק בה הותרת אותם.

אם מה שמנחה אותך בבחירת מחסן זה בטיחות ואבטחה, אם אתה מעוניין לישון בשקט בידיעה שהחפצים שלך בידיים טובות - כדאי שנכיר.

המחסנים של לאון הובלות ואחסון מאווררים, ממוגנים ומוגנים מפני פגעי מזג האוויר. אנחנו דואגים לאחסון רהיטים בתנאים אופטימאליים, בעלות הוגנת ובהתאמה לצרכים של כל אחד ואחת

 

שירות אחסון רהיטים אצל הטובים ביותר

 
המחסן שלנו מוגן יותר - רהיטים העשויים מעץ רגישים ללחות והעובש הוא האויב שלהם. מבנה מבטון מקורה מבטיח הגנה מפני גשם, מים ולחות. למבנה יתרונות נוספים, כמו הקפדה על אקלים פנימי אופטימאלי, המשמר את הרהיטים בקיץ הישראלי. אטימה טובה של המבנה וניקיון שוטף, מרחיקים מהרהיטים מזיקים כמו מכרסמים, עש ותולעי עץ.

הרכוש שלך מבוטח -
אחסון רהיטים פירושו גם שמירה על נכס. רהיטים הם יותר מאוסף חפצים בבעלותך, חפצים שרכשת או קיבלת במתנה. אנחנו יודעים כי לרכוש שלך יש ערך רגשי וסנטימנטלי לא מבוטל. אין תחליף לפריט שקיבלת בירושה, ליווה אותך במהלך חייך ואבד. לנו אכפת! אם אתה מתכנן נסיעה לזמן ממושך ומחפש אחר מקום לאחסן בו את תכולת דירתך - זה הפתרון. אם את עומדת לעבור מדירה גדולה לקטנה אך אינך מעוניינת לוותר על החפצים שברשותך, אנחנו כאן עבורך.

שומרים לך ועבורך -
כל אזורי האחסון שלנו שמורים ונעולים. צוות השמירה שלנו מקיים נוהל שמירה קפדני ביום ובלילה, כמתחייב על פי נהלי חברות הביטוח. מצלמות משוכללות, מערכות בקרה ומעקב גלוי וסמוי כנדרש. גלאי נפח ועשן מנטרים את אזורי האחסון והמוקד שלנו פועל מסביב לשעון. הרכוש שלך זו האחריות שלנו!
 

צור איתנו קשר לייעוץ

 
אם אתה או את זקוקים לאחסון רהיטים או חפצים אישיים, לתקופה קצרה או ארוכה. אם אתם רוצים להיות בטוחים שתקבלו את רכושכם בחזרה, בדיוק כפי שהותרתם אותו.
צרו עמנו קשר בטלפון 050-6652313 או השאירו פרטים בטופס "צור קשר". אנו נשוב אליך בהקדם. אחסן את הרכוש אצל הטובים ביותר למען השקט הנפשי שלך, אחסן את היקר לך ב"הובלות ואחסון לאון".